Engelli Mehter Takımından 'Engelsiz' Performans

Haber Tarihi : 07.05.2018 16:14:02 İhtiyaç sahibi vatandaşlara yönelik çalışmalar ve danışmanlık hizmetlerinin sunulacağı Arnavutköy Belediyesi Sosyal Hizmetler Merkezi’nin açılışı gerçekleştirildi. Açılışta engelli bireylerden oluşan mehter takımının gösterisi izleyenleri hayran bıraktı.
A +   A -

İhtiyaç sahibi vatandaşlara, engelli ve yaşlı bireylere yönelik koruyucu, destekleyici çalışmaların yürütüldüğü rehberlik ve danışmanlık hizmetlerinin sunulduğu Arnavutköy Belediyesi Sosyal Hizmetler Merkezi’nin açılışı gerçekleştirildi.

Açılışa Arnavutköy Belediye Başkanı Arnavutköy Belediye Başkanı Ahmet Haşim Baltacı, “ Daha verimli hizmet sunmak adına bugün bu binamızın açılışını gerçekleştirdik. Burada özellikle engellilere ve yaşlılara, kimsesizlere, ihtiyaç sahiplerine verdiğimiz hizmetleri tek çatı altında topladık. Yıl boyu hizmet veren paranın geçmediği sosyal marketimizde burada aynı zamanda bugün medikal malzeme dağıtım törenimizle de birleştirerek güzel bir etkinliğimiz oldu. Sadece mehter takımı değil, folklor takımı da var. Bunun dışında bir takım engellilerimizin oluşturduğu gruplarda var. Hayatının her alanına yayarak onları en güzel şekilde eğitmeye gayret ediyoruz” diye konuştu.