Emre Belözoğlu: Beklenen Sonucu Alacağız

Haber Tarihi : 03.08.2010 16:39:32 Fenerbahçeli milli futbolcu Emre Belözoğlu, İsviçre'nin Young Boys takımıyla oynayacakları Şampiyonlar Ligi 3
A +   A -

Fenerbahçeli milli futbolcu Emre Belözoğlu, İsviçre'nin Young Boys takımıyla oynayacakları Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme Turu rövanş maçında saha ve seyirci avantajını da kullanarak, kendilerinden beklenen sonucu alacaklarını söyledi.
Emre Belözoğlu, Sportif Direktör ve Teknik Sorumlu Aykut Kocaman ile birlikte Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı Basın Odası'nda, Young Boys maçı öncesi bir basın toplantısı düzenledi. Emre, "Skorun bizim için avantaj olduğu, eksiklerimizi görmemiz gereken bir maçtan mora ilk kez İstanbul'da seyircimiz önünde oynayacağız. En iyi şekilde hazırlandık. Saha ve seyirci avantajımızla bizden beklenen sonucu alacağız. Kolay maç olmayacak. Ama kendi seyircimiz önünde arzu ettiğimiz oyunu sergileyeceğiz" diye
konuştu.
İlk maçta takımın kötü bir oyun sergilediğinin hatırlatılması üzerine ise Emre Belözoğlu, "İlk maç, skor avantajımızın dışında eksiklerimizi görmemiz gereken bir maçtı. Ligleri erken başladığı için fizik üstünlükleri vardı, daha fazla pozisyona girdiler. Sahanın sun içim olması, eksik olmamız da etkili oldu. Ama ne olursa olsun daha iyi bir performans sergileyebilirdik. O maçtan sonra önümüzde 1 haftalık bir süre vardı. Hocamız eksiklerimizi gösterdi. Yarınki maçta daha iyi bir performans sergileyeceğiz.
Daha da iyi olmamız için zamana ihtiyacımız var ama hazır olduğumuzu göstermek adına bir şeyler ortaya koyacağız. İlk maçtan daha iyi bir performans ortaya koyacağız" diye konuştu.
(ERS-ERS-S)


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !