'Efes Pilsen World Cup 9' Başlıyor

Haber Tarihi : 11.08.2010 09:52:09 Efes Pilsen'in ana sponsorluğunda, Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından düzenlenen Efes Pilsen World Cup, 9. yılında basketbolun devlerini buluşturmaya devam ediyor.
A +   A -

2010 FIBA Dünya Şampiyonası öncesi potanın yıldızlarıyla basketbol severlere muhteşem bir 3 gün yaşatacak olan Efes Pilsen World Cup 9, 21-23 Ağustos tarihlerinde Ankara Salonu'nda gerçekleşecek. A Milli Basketbol Takımımız, bu sene Arjantin, Kanada ve Lübnan Basketbol Milli Takımları ile karşı karşıya gelecek. 2002 yılından beri düzenlenen ve yakaladığı üstün başarı ile kısa sürede dünyanın en prestijli ve merakla beklenen geleneksel basketbol organizasyonları arasına giren "Efes Pilsen World Cup"
turnuvasının dokuzuncusu 21-23 Ağustos 2010 tarihleri arasında 2010 FIBA Dünya Şampiyonası C Grubu maçlarının da oynanacağı Ankara Salonu'nda gerçekleştirilecek. Arjantin, Kanada, Lübnan ve Türkiye gibi birbirinden iddialı 4 takım, 2010 FIBA Dünya Şampiyonası öncesi basketbol tutkunlarına muhteşem bir turnuva yaşatacak.
Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından, Efes Pilsen'in ana sponsorluğunda düzenlenen "Efes Pilsen World Cup"a 8 yılda 5 kıtadan toplam 24 ülke katıldı. 2002-2005 yılları arasında 4 kere İstanbul'da, 2 kere Ankara'da, 1 kere İzmir'de ve 1 kere de Konya'da yaşanan "Efes Pilsen World Cup" heyecanı bu yıl yeniden Ankara'da yaşanacak.
A Millilerin nefes kesen mücadelesine ortak olmak isteyen tüm basketbol severler biletlerini www.biletix.com internet sitesinden temin edebilecekler.
Turnuva boyunca gerçekleşecek birbirinden keyifli aktiviteler ve maç programı hakkında detaylı bilgiye www.efesworldcup.com adresinden ulaşılabilecek.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !