Dünyaca Ünlü Markaların Buluşma Adresi Han Çadırı, Temmuzda Açılıyor

Haber Tarihi : 29.04.2010 11:16:24 Kazakistan'ın yeni sembolü Han Çadırı Alışveriş ve Eğlence Merkezi, dünyaca ünlü markalara ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.
A +   A -

Orta Asya'nın en büyük alışveriş ve eğlence merkezi Han Çadırı'nın 5 Temmuz "Astana Günü"nde yapılacak görkemli açılışına dünyadan çok sayıda devlet başkanı, sanatçı, siyaset ve işadamı katılacak.
Yatırımını Türk Sembol İnşaat ve Rus Coalco Real Estate firmalarının üstlendiği, dünyaca ünlü İngiliz Mimar Lord Norman Foster'ın imzasını taşıyan tasarım harikası Han Çadırı, Sembol İnşaat tarafından inşa edildi. Han Çadırı'nın aynı zamanda Astana Günü olan 5 Temmuz'da yapılacak resmi açılışı, 10 devlet başkanı, uluslararası / ulusal medya, siyaset ve iş dünyasından davetlilerin de aralarında bulunduğu 10 binlerce kişinin katılımıyla gerçekleşecek. Açılışta sürpriz dünya starları, sanatçılar, defileler
ve pek çok renkli etkinlik davetlilerle buluşacak.
Daha önce Kazakistan'da mağazası bulunmayan pek çok dünya markası, Han Çadırı'nda yerini alacak.
Massimo Dutti, Debenhams, Marks & Spencer, Bvlgari, LC Waikiki, Mudo, Pull & Bear, Stradivarius, Berhska, Oysho, La Vien Rose, Costa Blanca, Stefanel, Monsoon & Accessorize, Name It , Vera Moda, Jack Jones, Wallis, Vince Camuto, Urban Behaviour, Steve Maden, Fiorella Rubino, Sergent Major, TCF, Cinnabon, The Pizza Company ve Tony Roma' s gibi çok sayıda dünya markası Kazakistan'da ilk mağazalarını Han Çadırı'nda açacaklar.
Han Çadırı'nda yer alacak diğer markalar arasında Zara, Mango, Miss 60, Energy, Mexx, Motivi, Lacoste, Swarovski, Jenneyfer, Aldo Shoes & Accessories, Timberland, Park Bravo, Nine West, Chicco, Orchestra, Geox, Ramsey, Collin's, Moreschi, Sela, Evona, Nysense, Little Big, Balizza, Roberto Bravo, US Polo, Star Cinema, BGN gibi uluslararası markalar ile Green Hipermarket, Beauty Mania, Intetop gibi lokal markalar yer alıyor. Orta Asya'nın en büyük alışveriş ve eğlence merkezi olan Han Çadırı'nda SPA,
Fitness Center, Aquapark, yüzme havuzları, plaj, dalga havuzu, sinema ve 9 bin m2 alana kurulu Disneyland stili çocuk eğlence bölümleri yer alıyor. Alışveriş ve eğlence merkezinin içinde ayrıca Lounge Bar ve Club gibi eğlence seçeneklerinin yanı sıra, dünya mutfaklarından benzersiz yemekler sunan restoranları ve food court'u ile yiyecek - içecek de oldukça iddialı.


ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !