Başkan Hüseyin Keskin Açıklaması 'Her Mahallemize Park Kazandırmak İçin Çalışıyoruz'

Haber Tarihi : 12.10.2017 16:57:37 Ahmet Yesevi Mahallesi’nde bulunan parkın açılışını gerçekleştiren Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, “Her mahallemize park kazandırmak için çalışıyoruz” dedi.
A +   A -

Sultanbeyli Belediyesi’nin hazırlıklarını tamamlayarak baştan aşağı yenilediği Ahmet Yesevi Mahallesi’nde bulunan parkın açılışı Başkan Hüseyin Keskin’in katıldığı programla gerçekleştirildi.

Açılış programında konuşan Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin ilçe sakinlerine 30 Eylül - 8 Ekim arası düzenlenen 3’üncü Sultanbeyli Kitap Fuarı’na göstermiş oldukları ilgiden ötürü teşekkür etti. Başkan Keskin park açılışlarına devam ettiklerini belirterek, “Temmuz ayından bu yana dördüncü parkımızın açılışını gerçekleştiriyoruz. Sırasıyla Mehmet Akif Mahallesi’nde Şehit Erkan Karakaş Parkı’nı, Mecidiye Mahallesi’nde Çağlayan Parkı’nı ve son olarak Adil Mahallesi’nde bulunan Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, “O nedenle gençlerimize ve çocuklarımıza dönük projeleri önemsiyoruz, önceliklerimiz arasında tutuyoruz. Faaliyete geçirdiğimiz dört gençlik merkezimiz, spor okullarımız, yaz okullarımız, sinema atölyemiz, sosyal olarak farklı branşlarda açtığımız çeşitli kurslarımız ve parklarımız gençlerimizin kişisel gelişimlerini artırmak ve Sultanbeyli’de daha keyifli ve daha verimli bir ortamı oluşturmak amacıyla önem verdiğimiz projeler. Sultanbeyli’nin kısa zamanda çehresinin değiştiğini, özellikle kültür alanındaki faaliyetlerle artık marka ilçe olma yolunda ilerlediğini görmek sevindirici. Bu noktada bu mücadeleyi beraber yürütenler olarak hepinize teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Başkan Keskin konuşmasının ardından çocuklarla birlikte parkın açılış kurdelesini kesti.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !