Badmintoncular Avrupa Ranking Üçüncüsü Oldular

Haber Tarihi : 08.03.2010 15:32:30 3-7 Mart 2010 tarihleri arasında Hollanda'da yapılan Avrupa Gençler Badminton Ranking müsabakalarında Genç Badmintoncular çift bayanlarda 3. oldu.
A +   A -

15-19 Ağustos'ta Singapur'da yapılacak olan Gençlik Olimpiyatları'na hazırlanan Badminton Genç Milli Takımı, 3-7 Mart tarihleri arasında Hollanda'da yapılan Avrupa Gençler Ranking müsabakalarında çift bayanlarda Ego Spor'lu Özge Bayrak ve Ebru Tunalı Çifti ile Avrupa Gençler Ranking 3.'sü oldular.
Ayrıca tek bayanlarda Özge Bayrak ilk 16'da elenmesine rağmen aldığı puanlar ile Avrupa gençler ranking genel sıralamasında 5.liğe kadar yükseldi.
Badminton Federasyonu Başkanı Murat Özmekik konuyla ilgili olarak, "Sporcumuz Özge Bayrak Avrupa gençler sıralamasında 5.liğe kadar yükselerek 19-21 Mart 2010 tarihlerinde Danimarka'da yapılacak olan Singapur Gençlik Olimpiyatları'na Avrupa ülkelerinden katılacak 5 kişiyi seçmek adına yapılacak olan badminton seçme müsabakalarında umutlarımızı artırdı. Yine erkeklerde sporcumuz Ramazan Öztürk'ün de Singapur Gençlik Olimpiyat Seçmeleri'ni geçmesini bekliyoruz" dedi.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !