Avrupa ve Asya'nın en iyi dövüşçüleri İstanbul'a geliyor

Haber Tarihi : 16.11.2009 16:04:10 Avrupa ve Asya'nın en iyi sporcularını buluşturacak olan Eurasian Grand Prix İstanbul ayağı için hazırlıklar tamamlandı.
A +   A -

 Avrupa ve Asya kıtasının en iyi savunma sporcularını buluşturmayı amaçlayan Eurasian Grand Prix Elemeleri için bütün hazırlıklar tamamlandı. 21 Kasım Cumartesi günü İstanbul WOW Hotel kongre salonunda yapılacak dövüşlere Türkiye'den Fikri Arıcan, Alpay Kır, Göksel Kotan ve Mehmet Özer katılacak. Avrupalı dövüşçüler yanında Rusya, Kazakistan, Kırgızistan, Özbekistan ve Azerbaycan'dan da Thai kickboksçular İstanbul'a gelecek. İstanbul elemelerinde başarılı olanlar üç ayaklı dünya elemelerinde yer alma hakkı kazanacaklar.
Intercity'nin ana sponsorluğunda yapılıp, FOX TV tarafından da naklen yayınlanacak dövüşlerle igili bir açıklama yapan organizatör Birol Topuz, "Uzun yıllar aktif olarak boks ve kick boks yaptım. Ringlerde edindiğin tecrübeyi şimdi organizatör olarak yansıtmak istiyorum. Savunma sporlarına gönül veren İstanbulluların ayağına en iyi sporcuları getirmenin gururunu yaşıyoruz."dedi.

Ring Master Olympia (RMO)'nın her detayı ile birebir ilgilenen Topuz Organizasyon sorumlusu Birol Topuz, 21 Kasım'daki dövüşlerle ilgili biletlerin Biletix'ten satışa sunulduğunu kaydetti.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !