Arnavutköy'de Öğretmenler Aynı Sofrada Buluştu

Haber Tarihi : 23.11.2018 Arnavutköy Belediyesi, ‘24 Kasım Öğretmenler Günü’ dolayısıyla ilçede görev yapan eğitimcileri bir araya getirdi. Programda konuşan Arnavutköy Belediye Başkanı Ahmet Haşim Baltacı, “Cumhuriyetin 100. yılında 2023 vizyonu içerisinde çok daha güzel bir Türkiye ortaya çıkacak“ dedi.
A +   A -Arnavutköy Belediyesi, 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle ilçede görev yapan öğretmenlere yemekli bir program düzenledi.

Yeni Hizmet Binası’nda düzenlenen etkinliğe Arnavutköy Kaymakamı Arnavutköy Belediye Başkanı Arnavutköy Belediye Başkanı Ahmet Haşim Baltacı, yeni nesil öğretmenlerin iyi şartlarda yetiştirildiğini belirterek, “Okullarımızın fiziki imkânları çok daha iyi noktada. Gelecek zamanlarda tekli eğitimle daha güzel ve nitelikli eğitim yuvaları hem ilçemizde hem de ülkemizde hayatiyet bulacak. Sayın Cumhurbaşkanımız eğitim konusunda çok hassas ve bu konuda katkılar sunmaya devam eden sistemin başında. Birçok öğretmenimiz, yeni atanan öğretmenlerimiz, hizmet sunan öğretmenlerimiz yeni üniversiteler ile daha güzel imkânlarla yetişiyorlar. Bütün bu imkânlara gönüllülük esasına dayanan siz değerli öğretmenlerimizin meziyetleri de eklenince ortaya inşallah Cumhuriyetin 100. yılında 2023 vizyonu içerisinde çok daha güzel bir Türkiye ortaya çıkacak. İlerleyen yıllarda belki bizler görmeyeceğiz ama dünyanın en önemli ülkeleri arasına yükselecek. İşte muasır medeniyet dediğimiz noktaya çıkacak olan ülkemizin değerli bir zümresi olmaya devam edecek olan öğretmenlerimizle beraber çok daha iyi yerlere geleceğiz” dedi.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !