Allianz, 3 Yıldır 'Türkiye'nin En Beğenilen Sigorta Şirketi'

Haber Tarihi : 13.12.2017 11:20:56 Capital dergisinin bu yıl 17'incisini gerçekleştirdiği 'Türkiye'nin En Beğenilen Şirketleri' araştırmasında sigorta sektöründe birinciliği Allianz aldı.
A +   A -

Allianz, Capital dergisinin "Türkiye'nin En Beğenilen Şirketleri" araştırmasında Türkiye sigorta sektörünün en beğenilen şirketi seçildi.

Şirketin açıklamasına göre, bu yıl 17'ncisi düzenlenen yarışma kapsamında Allianz, üst üste üçüncü defa "En Beğenilen Sigorta Şirketi" oldu.

59 sektörden 500'ün üzerinde şirketin bin 400 yöneticisi ekonomiye katkı, çalışan memnuniyeti, çalışana sunduğu sosyal imkanlar, çevreye karşı duyarlılık, finansal sağlamlık, güvenilir olma, hizmet ve ürün kalitesi, sürdürülebilirlik stratejisi, müşteri memnuniyeti, toplumsal sorumluluk, yeni ürün geliştirme ve iletişimde şeffaflık gibi 22 performans kriterine göre verdikleri oylarla, Allianz’ı sektör birinciliğine layık buldu.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Allianz Türkiye Üst Yöneticisi (CEO) Aylin Somersan-Coqui, son 3 yıldır arka arkaya "En Beğenilen Sigorta Şirketi" seçilmekten onur duyduklarını belirterek, şunları kaydetti:

"Allianz olarak bu ve benzeri araştırmaların tüm sektörler ve şirketler için yol gösterici olduğunu düşünüyorum. Bu nedenle bu tür araştırmaları en az finansal sonuçlarımız kadar önemli buluyorum. En beğenilen sigorta şirketi olmayı, müşterilerimiz için en iyiyi yapma arzumuza borçluyuz. Sektörümüzün ilk sürdürülebilirlik modelini açıklayan şirket olarak, en beğenilen şirket olma yolunda da sürdürülebilirliği hedefliyoruz. Bu unvan, bizi yeni nesil sigortacılığın öncüsü olma hedefimize daha da yaklaştırıyor. Tüm çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve oy verenlere teşekkür ediyorum."


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !