Adrenalin Dolu Red Bull Sea To Sky'a 1 Ay Kaldı

Haber Tarihi : 30.08.2017 15:48:39 Antalya Kemer’de düzenlenecek Red Bull Sea To Sky 28 Eylül’de başlayacak. Kemer’in dünyaca ünlü plajından, 2365 metre yüksekliğindeki Olimpos Dağı’na kadar uzanan Red Bull Sea To Sky’a birçok ünlü pilot katılacak.
A +   A -

Motosiklet dünyasının dayanıklılık, cesaret ve sabır gerektiren kategorisi olan hard enduronun nabzı, bu sene de Kemer’de Red Bull Sea To Sky’da atacak. Sadece rakipleriyle değil, çamur, toprak, ve daha birçok faktörle mücadele eden korkusuz pilotları ağırlayacak Red Bull Sea To Sky, 28 Eylül’de Kemer’de başlayacak ve bu yıl da üç farklı parkurda yapılacak.

Organizasyona tanınırlığı kıtalara yayılmış isimler de katılacak. Manuel Lettenbichler, Lars Enöckl, Wade Young ve Andreas Lettenbichler birinci olmak için çabalayacak profesyonel sürücüler olacak. Kemer yarışı aynı zamanda dünyanın en eğlenceli ekstrem enduro yarışı olarak anılıyor.

Geçtiğimiz sene yine Kemer’de yapılan Red Bull Sea To Sky’da birinci Lars Enöckl olmuştu. Finiş çizgisine ilk ulaşan Enöckl’ın ardından ikinci sırada Alman Andreas Lettenbichler yer almış, podyumun son sırasına ise Güney Afrikalı Scott Bouverie çıkmıştı.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !