Not Defteri 11. Bölüm Fragmanı Ve Özeti

Haber Tarihi : 10.06.2014 15:35:03 Fox Tv ekranlarının sevilerek izlenen dizisi Not Defteri 11. Bölümüyle 11 Haziran Çarşamba akşamı ekranlarda olacak. İşte Not Defteri 11. Bölüm fragmanı ve özeti...
A +   A -

Not Defteri Dizisi 11. Bölüm özeti:

Öğrencilerini kavga ederken yakalayan Celal, bu sefer onları Dersaadet Lisesi'nden göndermekte kararlıdır. Aynı anda Suna, Ince Memed'le alakalı kurulan kumpası ve bu kumpası kuranların kim olduğunu öğrenmiştir.

NOT DEFTERİ 11. BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ

Öfkeyle okuldan ayrılacağı sırada Mahir, ona engel olmaya çalışır fakat başaramaz. Mahir'in, öğrencilerinin okuldan atılacağını öğrendikten sonraki durgunluğu başta Selin ve Koray olmak üzere bütün öğrencilerini hayal kırıklığına uğratır.

Onun disiplin kurulu toplanmadan önce 11-F'yle yapacağı son derste söyledikleri, Egemen ve Ufuk'u bu kez kendisinin dahi kurtaramayacağını özetleyecektir. Her iki grup da, tıpkı Mahir gibi çaresiz bir şekilde sonucu bekleyeceklerdir.

Suna'nın Ince Memed'i göz göre göre batağa itenlerin karşısına çıktığı saatlerde Mahir, kızı için bir kez daha eski karısı Sanem'le karşı karşıya gelecektir. Egemen ve arkadaşlarını, Ufuk'a olan borçlarından hiç beklemedikleri bir kişi kurtaracak ve Egemen, umutla beklediği abisinin çok yakınlarda olduğunu anlayacaktır. Fakat kendilerine uzanan bu yardım eline rağmen Ufuk'un elindeki yeni koz, onların umutlarını bir kez daha yıkmaya yetecektir.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !